20 Mayıs 2012 Pazar

Bir Piknik Bir Şampiyonluk

    Merhaba herkes! Tekrar uzun bir ara verdikten sonra bir merhaba demek için uğradım. Bu ara çok yoğun olduğum için post yazamıyorum. Yoğunluğumsa tamamen yıl sonu gezilerinden kaynaklanıyor . Ama böyle yoğunluğa can kurban :) İlk önce katıldığımız gezi İznik gezisiydi. 2. gezimize kıyasla küçük çaplı bir gezi olmasına rağmen çok eğlenceli geçti. Sanat tarihi ağırlıklı bir geziymiş gibi başlatıp piknik tarzına büründük :)

İznik meşhurdur çinisiyle. Ve hocalarımız, gezideki kız öğrenci yoğunluğundan hareketle bizi çiniciler çarşısına götürmeyi ihmal etmediler :)


Ve tabi ki çiniden yapılmış, her şekli bir anlam ifade eden o güzel çini yüzüklerden de almayı ihmal etmedik :)


Dağ bayır gezerken bulduğumuz papatyalardan da yüzükler yaptık. Pek dayanıklı görünmüyorlar ama dayanması için bir fiki bulursak bu yüzüklerin ticaretine bile atılabiliriz :) Bakın ne tatlı oldu :)


Veeee gezinin süprizi geldi. Herkes yemeğini yemiş eğlenmeye başlamışken, eğlencemize eğlence katan çalgıcı gurubu bize katıldı. Amcaların çaldıkları müzikler eşliğinde el çırpan bizler tatlı bir tebessümle gezinin son anlarına yaklaştık.
Bu güzel anlardan sonra yorgun argın otobüse geçtik. Fakat gün henüz bitmemişti. Çünkü o gün günlerden GALATASARAY'dı :)
Otobüs boyunca maçı dinledim. Ben aslında çok da fanatik bir taraftar değilim ama söz konusu şampiyonluk olunca heyecanımı doruklardan indiremedim :) Ve nihayet şampiyon olduk. Alınlarının teriyle kazanıp bizlere armağan ettikleri şampiyonluktan ötürü takımımla gurur duyuyor, onlara başarılar diliyorum. Teşekkürler GALATASARAY!
Bugünlük de bu kadar. Vakit ayırdığınız için teşekkürler. 
Sevgilerle...
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder